Kontakt

Mailadresse:
mail@festivalkontoret.no

Telefon:
(+47) 92 32 96 56

Besøksadresse:
Vega Scene, Hausmannsgate 28, Oslo.

Faktura- og postadresse:
Stiftelsen Festivalkontoret 
Hausmannsgate 28
0182 Oslo
Norway

Merk fakturaer "Arabiske filmdager"

Organisasjonsnr: 
876 705 192 MVA

Alle fakturaer sendes til din kontaktperson hos Stiftelsen Festivalkontoret. 

STAB 

Johanne

  

PROGRAMANSVARLIG

Johanne Svendsen Rognlien 

Tlf: (+47) 926 96 935
E-post: johanner@festivalkontoret.no

Idag

 

PRODUSENT 

Ida Gulbrandsen 

Tlf: (+47) 90 52 77 02
E-post: idag@festivalkontoret.no  

 

Ingvild

 

MARKEDS- OG KOMMUNIKASJONSSJEF

Ingvild Vaale Arnesen

Tlf: (+47) 951 87 919
E-post: ingvilda@festivalkontoret.no

Atli

 

 

MARKEDS- OG KOMMUNIKASJONSKOORDINATOR 

Atli Bjarnason

Tlf: (+47) 978 96 803
E-post: atli@festivalkontoret.no

Mads

 

FILMSJEF

Mads Wølner Voss

Tlf: (+47) 950 37 729
E-post: mads@festivalkontoret.no

Pereirik

 

PROSJEKTLEDER, SKOLEVISNINGER

Per Eirik Gilsvik

Tlf: (+47) 476 31 471
E-post: pereirik@festivalkontoret.no

Åse

 

DAGLIG LEDER, STIFTELSEN FESTIVALKONTORET

Åse Meyer

(vikar) 

Tlf: (+47) 416 94 379
E-post: asem@festivalkontoret.no

Ingrid

 

DAGLIG LEDER, STIFTELSEN FESTIVALKONTORET

Ingrid Sølverud

(i foreldrepermisjon) 

Tlf: (+47) 478 94 091
E-post: ingrids@festivalkontoret.no 

Lasse

 

KUNSTERISK LEDER, STIFTELSEN FESTIVALKONTORET 

Lasse Skagen

Tlf: (+47) 95 81 42 73
E-post: lasses@festivalkontoret.no


STIFTELSEN FESTIVALKONTORETS STYRE 

  • Tom G. Eilertsen (styreleder) 
  • Synnøve Hørsdal
  • Cathrine Røsseland
  • Kari Hesthamar
  • Rolf A. Vestvik
  • Ivar Køhn